Outsourcing IT – Obsługa informatyczna firm

Outsourcing IT (skrót z ang. outside-resource-using IT) – wydzielenie ze struktury organizacyjnej firmy funkcji działu IT i przekazanie do ich wykonywania zewnętrznej firmie.
Outsourcing IT pozwala na koncentrację procesów zarządczych na zasadniczych celach i kluczowych kompetencjach organizacji.

Usługi opieki informatycznej dla Twojej firmy

Zapoznaj się poniżej z głównymi usługami, które wchodzą w skład outsourcingu IT. Oczywiście są to tylko najważniejsze usługi ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.

null

Administracja infrastrukturą IT

Całkowite lub częściowe zastąpienie administrowanie Twojej infrastruktury informatycznej.

null

Audyt IT

Audyt sieci, dokumentacji, licencji, urządzeń – w skrócie całej infrastruktury informatycznej.

null

Administracja serwerami

Administrujemy serwerami opartymi o systemy Windows lub Linux, dużymi zwirtualizowanymi środowiskami jak i małymi serwerami plików NAS.

null

Hosting WWW i domeny internetowe

Hosting dla stron internetowych wraz z ich zażądaniem oraz rejestracja domen internetowych.

null

Administracja stacjami roboczymi i użytkownikami

Zarządzamy i dokumentujemy całymi środowiskami stacji roboczych i danych dostępowych wraz z przypisanymi im pracownikami.

null

Serwis i pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe (helpdesk) dla problemów sprzętowych lub z oprogramowaniem.

null

Archiwizacja i odzyskiwanie danych

Awaryjne odzyskiwanie danych z kart SD lub dysków twardych. Archiwizacja w chmurze lub na nośnikach fizycznych.

null

Sieci strukturalne

Planowanie, tworzenie oraz diagnoza sieci internetowych przewodowych oraz bezprzewodowych (wifi).

Jakie są zalety Outsourcingu IT?

Poznaj najważniejsze zalety obsługi informatycznej na zasadzie outsourcingu, z których może skorzystać Twoje przedsiębiorstwo.

Obniżenie kosztów

Zatrudnianie, szkolenie, utrzymywanie oraz rotacja działu IT jest bardzo kosztowna, a pracownicy tymczasowi nie spełniają Twoich nadziei. Dzięki stałym kosztom Outsourcingu zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Najlepsza jakość usług

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą jakość. Co więcej – gwarantujemy wykonanie usługi umową.

Stabilność

Dzięki podpisaniu umowy stałej współpracy nie będziesz się już musiał przejmować absencjami pracowników, rekrutacjami, nietrafionymi decyzjami.

Elastyczność

Jesteśmy w stanie dostosować swoje usługi do każdej firmy, niezależnie od tego czy jest małą kwiaciarnią czy dużym call center z wieloma lokalizacjami.

Oszczędność czasu

Dysponujemy zasobami umożliwiającymi natychmiastowe rozpoczęcie nowych projektów, nie będziesz musiał tracić czasu na zatrudnianie, szkolenie i poświęceniu czasu pracownikom. Dla nas będzie to kolejne wdrożenie w naszym portfolio.

Możliwość skupienia się na celach firmy

Skup się tylko na zarabianiu, a swoje projekty i usługi IT pozostaw nam. Nie będziesz musiał poświęcać czasu i tym samym pieniędzy na rekrutację czy też analizować i rozpraszać decyzjami działu IT.

Rzeczywisty czas pracy

Dzięki temu, że korzystając z umowy stałej obsługi IT płacisz tylko za to czego używasz lub co wdrażasz efektywniej i dokładniej możesz rozplanować swój budżet.

Bezpieczeństwo

Nie wiesz czy Twoja infrastruktura jest bezpieczna? Czy Twoje systemy są aktualne? Czy Twój firewall nie jest na bieżąco atakowany? Poprzez Outsourcing IT nasza firma pozwoli Ci spać spokojnie.

Zainteresowany? Umów się na spotkanie!

Rodzaje współpracy

  • Współpraca bez umowy

    Jeśli nie chcesz się wiązać umową z naszą firmą taka opcja współpracy jest dla Ciebie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie potrzeby ale koszt roboczogodziny naszych usług jest wyższy jak w przypadku stałej współpracy dlatego zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi możliwościami.

  • Umowa ryczałtowa

    Umowa współpracy, która dostosowana jest dla każdego klienta indywidualnie, a jej wycena uzależniona jest od posiadanej infrastruktury oraz orientacyjnemu (przynajmniej na początku współpracy) limitu godzin naszych techników.

  • Umowa kompleksowa

    Tak zwana umowa „all-in-one” dzięki której świadczymy kompleksowe usługi informatyczne dla Twojej firmy bez żadnych limitów!

Gdzie działamy

Naszą główną usługę – obsługę informatyczną firm oferujemy na całym Górnym Śląsku i Zagłębiu Dąbrowskim, m.in w dużych miastach takich jak: Piekary Śląskie, Radzionków, Świerklaniec, Bytom, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Wojkowice, Będzin, Ruda Śląska, Czeladź, Katowice, Sosnowiec, a niektóre z naszych usług do których nie jest potrzebny bezpośredni kontakt świadczymy na terenie całego kraju.

Oczywiście świadczymy też usługi dla firm, które zlokalizowane są w innych miejscowościach takich jak: Bobrowniki, Psary, Ożarowice, Pyrzowice, Orzech, Strzyżowice, Malinowice, Nowe Chechło, Psary, Nakło Śląskie